SteelDrill, 5-dílná sada ocelových příslušenství pro vrtání otvorů

45 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

639 

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 559 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

V rámci široké škály vrtných nástavců bude tento vrták naprosto nezbytný pro vrtání děr různých rozměrů do měkkých a poloměkkých materiálů. Vhodný pro přesné řezání různých otvorů do různých kovových substrátů extrémní rychlostí.

  • Ostrá vrtací hlava
  • Vyrobeno ze silné oceli
  • Pro rychlý a přesný provoz
  • 5 různých rozměrů
  • Otvory: ocel, plech, litina, měkká ocel a hliník
  • Materiál: ocel
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PRTENCOVÁNÍ OTVORU JE JEDNODUCHÉ
Pouštíte se do renovace, stavby nebo potřebujete jen nějaké další vrtací nástroje pro své podnikání nebo hobby? Absolutně nezbytnou součástí vaší sady nástrojů jsou vrtné otvory pro vrtání různých otvorů pro rychlé a přesné vrtání různých kovových povrchů. Hladké a přesné řezání každého jednotlivého otvoru bude nyní snadným nástrojem.
KDE A JAKO VRTAT?
Přídavné zařízení / vrtáky z vrtáku z vysoce pevné slitiny oceli v různých kovových substrátech, jako je například ocel, plech, litina, měkká ocel, hliník nebo plastový povrch z FRP, je tenčí než 5 mm. Sada obsahuje 5 různých adaptérů pro různé rozměry otvorů: 1,6 cm, 1,9 cm, 2 cm, 2,5 cm a 3 cm.
DŮLEŽITÉ
Pro vrtání používejte pouze správné elektrické vrtačky nebo vrtačky. Při vrtání se chraňte bezpečnostním zařízením a brýlemi a při práci buďte zvlášť opatrní.

Další informace

  • ocel

  • 1,6 cm, 1,9 cm, 2 cm, 2,5 cm a 3 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.