TurboCar, výfukový zesilovač zesilující výfukové zvuky

34 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

509 (-27%)

Vyberte množství:

1x 509 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 379 / kus Ušetřete 390 
14-denní možnost vrácení 19 lidí si právě prohlíží tento produkt

Zesilovač je skvělým doplňkem každého benzinového nebo naftového auta a motorky. Instalace je více než jednoduchá, má extrémně dlouhou životnost a pomocí proudění vzduchu výfukem vyčaruje úžasný zvuk.

  • Nepopsatelný zvuk, který poutá pozornost
  • Atraktivní design, který zkrášluje auto
  • Dlouhá životnost na mnoho kilometrů
  • Univerzální pro většinu vozidel
  • Lehký zesilovač, který neovlivňuje jízdu
  • Vhodný jako dárek
  • Balení obsahuje: 1x zesilovač výfukového zvuku
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

TURBO ZESILOVAČ VÝFUKOVÝHO ZVUKU

Zesilovač je skvělým doplňkem každého benzinového nebo naftového auta a motorky. Instalace je více než jednoduchá, má extrémně dlouhou životnost a pomocí proudění vzduchu výfukem vyčaruje neuvěřitelný zvuk.

Atraktivní sportovní zvuk

S pomocí zosilňovačaTurboCar bude mít vaše auto nebo motorka nepopsatelný zvuk 8-válcového motoru, který okouzlí každého.

Kompaktní tvar

Krása je skryta v detailech, naše zesilovač vylepšuje a zkrášluje každé vozidlo. Má atraktivní design, který kombinuje robustnost a použitelnost.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Petr N. 45 min ·
Líbí se mi to, změnilo to moje Punto na Abarth. Doporučuji to každému, kdo nemá peníze na M3. Comment's image
Komentář Sdílet
(4)
Tomaš H. 21 min ·
Doručení je rychlé, zesilovač se instaluje rychle a jednoduše. Bez vyjádření. Comment's image
Komentář Sdílet
(15)
Jaroslav K. 36 min ·
Potají jsem to namontoval ženě na Xsaru. Když ráno nastartovala auto, skoro dostala infarkt a my jsme se nasmáli do slz. Ach, krásné vzpomínky. Comment's image
Komentář Sdílet
(4)
Jan K. 56 min ·
Ve skutečnosti je obtížné rozpoznat rozdíl mezi pravým 8-válcovým motorem a tímto zesilovačem. Jsem příjemně překvapen, doporučuji. Comment's image
Komentář Sdílet
(5)
Richard L. 27 min ·
Opravdu nevím, kde jsem to našel, ale jsem rád, že jsem to udělal. Náš čerstvý řidič měl z dárku velkou radost a my jsme se nasmáli.
Komentář Sdílet
(14)

Další informace

  • 1x zesilovač výfukového zvuku

  • slitina hliníku

  • 1. Odšroubujte šroub na zesilovači. 2. Umístěte zesilovač zvuku na výfukové potrubí. 3. Dobře utáhněte šrouby na zesilovači. 4. Jste připraveni na nezapomenutelné automobilové dobrodružství!

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.