ViewCamera, bezpečnostní kamera ve tvaru žárovky

9 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

Original price was: 1.029 Kč.Current price is: 859 Kč.(-17%)

Vyberte množství:

1x 859 / kus
Nejpopulárnější
2x 739 / kus Ušetřete 240 
Nejlepší cena
3x 649 / kus Ušetřete 630 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 5 lidí si právě prohlíží tento produkt

Bezpečnostní kamera umožňuje 2 režimy použití – živé sledování prostřednictvím telefonu a automatický provoz, kdy kamera zaznamená pohyb a automaticky uloží záznam a odešle upozornění!

 • Žárovka a bezpečnostní kamera v jednom
 • Bezpečnostní kamera na žárovce má standardní závit
 • Snadno ji připevníte na závit stropního konektoru, na stolní lampu apod.
 • Kameru lze ovládat pomocí aplikace v telefonu
 • V aplikaci si můžete živě prohlížet místnost a pohybovat kamerou
 • Automatický provoz – když kamera zaznamená pohyb, aplikace automaticky uloží záznam
 • Přijímání upozornění na telefonu při detekci pohybu
 • Kamera se pohybuje o 350° doleva a doprava a o 90° nahoru a dolů
 • Nahrávání ve dne i v noci
 • Obousměrná zvuková konverzace v reálném čase – má reproduktor a mikrofon
 • Živé sledování prostřednictvím telefonu – např. spící dítě, co se děje v domě, když nejste doma, kdo zvoní u dveří atd.
 • Vodotěsnost – vhodné i pro venkovní plochy
 • Balení obsahuje: 1x bezpečnostní kamera ve tvaru žárovky
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Automatický provoz - když bezpečnostní kamera zaznamená pohyb, uloží video do aplikace a odešle upozornění na váš telefon!

Živé sledování - prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu sledujte, co se děje v místnosti, např. spící dítě, hrající si děti, co se děje v kanceláři nebo bytě, když nejste doma!

Kamera se pohybuje o 360° doleva a doprava a o 90° nahoru a dolů - prostřednictvím telefonu můžete kamerou pohybovat a ona se automaticky začne pohybovat, když zaznamená pohyb!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Radek Č. 44 min ·
Vynikající a žádné kabely, jednoduše nainstalujete na místo, kde byla žárovka! Comment's image
Komentář Sdílet
(6)
Josef H. 45 min ·
Jsme spokojeni Comment's image
Komentář Sdílet
(5)
Jan K. 30 min ·
Skvělá věc! Comment's image
Komentář Sdílet
(10)
Marie M. 27 min ·
Funguje skvěle, doporučuji všem, kteří mají rádi svůj domov pod kontrolou Comment's image
Komentář Sdílet
(10)

Další informace

 • 1x bezpečnostní kamera ve tvaru žárovky

 • 15 x 6, 5 cm

 • Rozlišení 1080 HD; objektiv 3, 6 mm; snímač CMOS; noční infračervený režim; podporuje iOS a Android; aplikace YI IoT; napájení 110 – 240 V; příkon <5 W

 • Vložte kartu SD (není součástí dodávky) do fotoaparátu. Připojte fotoaparát k chytrému telefonu. Stáhněte si aplikaci YI IoT a postupujte podle pokynů v aplikaci. Aplikace umožňuje sledovat živé dění před kamerou a pohybovat kamerou ve všech 4 směrech (doleva, doprava, nahoru, dolů) prostřednictvím aplikace. Aplikace také automaticky ukládá záznam do telefonu, když kamera sama detekuje pohyb. Když kamera detekuje pohyb, dostanete na telefon upozornění. Když kamera detekuje pohyb, automaticky uloží záznam do aplikace a vy dostanete upozornění. V aplikaci si můžete prohlédnout záznam, který je uložen na kartě SD. Nebo pokud používáte systém iOS, můžete také nastavit ukládání videa do cloudu. Kamera a aplikace také umožňují obousměrnou zvukovou komunikaci. Produkt ViewCamera podporuje noční a denní záznam. Má schopnost automaticky detekovat pohyb a upozornit váš chytrý telefon. Produkt podporuje také bezdrátové připojení a obousměrnou zvukovou konverzaci v reálném čase. Pro tento výrobek je vhodná karta SD (není součástí dodávky). Karta s kapacitou 32 GB vystačí na 4-8 dní, 64 GB na 8-12 dní a 128 GB na 12-20 dní.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.