WebStar, webová kamera Full HD se zabudovaným mikrofonem

45 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

Original price was: 939 Kč.Current price is: 679 Kč.(-28%)

Vyberte množství:

1x 679 / kus
Nejpopulárnější
2x 579 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 510 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

V dnešní době, kdy čelíme práci z domu, dálkovému studiu a izolaci od blízkých, je webová kamera nezbytností! WebStar vám poskytne vše, co potřebujete pro služební a domácí použití, s rozlišením Full HD a špičkovým zabudovaným mikrofonem!

 • Kvalita obrazu Full HD s 12,0 M pixelů
 • Vestavěný mikrofon s vynikající kvalitou zvuku
 • Jednoduché připojení pomocí kabelu USB
 • Funguje na všech operačních systémech
 • 360 stupňová rotace
 • Možnost nastavení úhlu až do 30 stupňů
 • V balení: 1x WebStar
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
POVINNÁ VÝBAVA PRO PRÁCI Z DOMU NEBO DÁLKOVÉ STUDIUM
V dnešní době, kdy čelíme práci z domu, dálkovému studiu a izolaci od blízkých je webkamera nezbytností! WebStar vám poskytne vše, co potřebujete pro služební a domácí použití, s rozlišením Full HD a špičkovým zabudovaným mikrofonem!
Full HD setkání nebo dálkové studium
WebStar nabízí rozlišení Full HD a realistické barvy s 12,0 M pixelů! Postará se o dokonalý přenos obrazu a zvuku během online setkání nebo dálkového studia!
Snadné použití
Jednoduše zapojte USB kabel do USB portu na počítači a fotoaparát je připraven! WebStar je vhodná pro notebooky a i stolní počítače a funguje na všech operačních systémech!

Další informace

 • 1x WebStar

 • 63g

 • 70 x 50,7 x 44 mm

 • funguje na všech operačních systémech (Windows XP, XP2, Win7, Win8, Win10, Mac OS, Linux, Vista)

 • aplikace jako Skype, WhatsApp, Messenger, Telegram, Wech, QQ, Zoom … a online učebny.

 • Rychlost snímků: 30 snímků / s, Formát videa: AVI, Typ snímače: 2 mega CMOS, Kód: MJPEG, Efektivní pixel: 1920 (H) X 1080 (V), Formát fotografie: BMP, Zaostřovací plocha: 20 mm +, Složení objektivu: 4G, Pozorovací úhel: 90 ° / 72 ° / 53 °, Zkreslení: 0%, Provozní teplota: – 20 – + 70 ℃, mikrofon: vestavěný mikrofon na absorpci a redukci šumu, Frekvence: 50Hz 60Hz, USB : USB2.0, Typ ovladače: free drive (plug and play), Úhel natočení: 360 ° (H) / 10 ° (V), Délka řádku: 140 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.