Wipes, kartáčové utěrky pro Comby (100 ks)

31 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

310 (-37%)

Vyberte množství:

1x 310 / kus
Nejpopulárnější
2x 285 / kus Ušetřete 50 
Nejlepší cena
3x 265 / kus Ušetřete 135 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt
  • Snadné odstranění chlupů zvířat při praní
  • Utěrky perfektně absorbuji vodu
  • Vynikající kvalita
  • Snadné použití – odstraňte silikonovou část, nalijte vodu do otvoru, obalte utěrku kolem ní a znovu ji připevněte na rukojeť
  • V balení: 100x Comby kartáčová utěrka
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Další informace

  • 100x Comby kartáčová utěrka

  • Snadné použití – odstraňte silikonovou část, nalijte vodu do otvoru, obalte utěrku kolem ní a znovu ji připevněte na rukojeť.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.